Çin Bilgisayar İşletim Sistemi Yazılımı Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Mr.Jack

Telefon numarası : +85269320994

Naber : +85268498738

Free call
Global Software Network Technology Co., Ltd

Global Yazılım Ağ Teknolojisi Co, Ltd

  • Global Software Network Technology Co., Ltd
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, İthalatçı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar: Microsoft, No. Çalışanları: 10~50
Yıllık satış: 1000000-100000000 Yıl kurulan: 2016
İhracat p.c: 90% - 100%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

2016 yılında kurulan Global Software Network Technology Co., LTD, bir teknoloji şirketi sahibi ve bilgisayar donanımı ve yazılımı e-ticaret perakendecisi işletiyor. Geleneksel iş modelimiz kalite, satın alınabilirlik ve kullanıcı deneyimine dayanmaktadır. Çin'de yazılım ve teknoloji perakendecisinde endüstri lideri olarak müşteri memnuniyeti bir numaralı önceliğimizdir. Birleşik hedefimiz, endüstrinin en iyi fiyatlarını korurken, müşterilerimizin tüm yazılım ve donanım ihtiyaçları için evrensel bir çözüm sunmaktır.

Geçmiş
Hizmet

Global Yazılım Ağı Technology Co, LTD olmaya adamıştır en iyi çevrimiçi yazılım mağazası, with the high quality products you need at unbeatable prices. , ihtiyacınız olan yüksek kaliteli ürünlerle rakipsiz fiyatlarla. So, what makes our store stand out from the crowd, and why should you consider shopping with us? Peki, mağazamızı kalabalığın arasından ayıran nedir ve neden bizimle alışveriş yapmayı düşünmelisiniz?

Müşterilerimize hizmet vermeye çalıştığımız başlıca yollardan bazıları şunlardır:

  1. Tüm ürünlerimiz ile geliyor garantili düşük fiyatlar. . If you find the same genuine software package at a lower price elsewhere please email in a link to that product on the competitor's website (so that we may verify its authenticity) and we'll be happy to match the price. Aynı orijinal yazılım paketini başka bir yerde daha düşük bir fiyata bulursanız, lütfen rakibin web sitesinde bu ürünün bağlantısını e-postayla gönderin (böylece orijinalliğini doğrulayabiliriz) ve fiyatı eşleştirmekten memnuniyet duyarız.
  2. All of our software is available via instant digital download. Tüm yazılımlarımız anında dijital olarak indirilebilir. This means that as soon as you make your purchase, you can immediately download and begin using your product. Bu, satın alma işleminizi yapar yapmaz ürününüzü hemen indirip kullanmaya başlayabileceğiniz anlamına gelir. Say goodbye to shipping fees and waiting times, and say hello to “instant gratification”! Nakliye ücretlerine ve bekleme sürelerine veda edin ve “anında memnuniyet” e merhaba deyin!
  3. Gururla yerel olarak sahip olduğumuz bir işletmeyiz, created and managed by people who truly care about our customers. , müşterilerimizi gerçekten önemseyen insanlar tarafından oluşturulmuş ve yönetilmektedir. Each and every day, we work hard to earn our reputation as a trusted and legitimate business, and a safe and secure online shopping destination for you. Her gün, güvenilir ve meşru bir iş olarak itibarımızı ve sizin için güvenli ve güvenli bir çevrimiçi alışveriş hedefi kazanmak için çok çalışıyoruz.

Başlamaya hazır olduğunuzda, mağazamıza göz atabilir ve ihtiyacınız olan yazılımı bulabilirsiniz.

Ekibimiz


fabrika satış mağazası, toptancı, Profesyonel dış ticaret satış ekibi, OEM ve ODM,

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin